Letecká škola a půjčovna letadel v Praze Letňanech

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám na +420 603 225 734.

Zkušební let pro pilotní výcvik

Zvažujete, že se naučíte pilotovat letadlo? Přijďte si nezávazně vyzkoušet jaké je to usednout za knipl a vznést se k oblakům. Vysvětlíme vám jak u nás probíhá výcvik pilota, pro jaký pilotní průkaz se rozhodnout a zodpovíme vaše dotazy.

Ale hlavně si to vyzkoušíte. Budete 1 hodinu řídit letadlo pod naším odborným dohledem. Protože jednou zkusit je více, než o tom stokrát mluvit.

Cruiser PS-28 (kokpit)
Ing. Radek Sekyra

Co je v ceně zkušebního letu?

  • BRIEFING (1 hod): Před letem se vás ujme pohodový a zkušený instruktor. Vysvětlíme vám základní věci o řízení letadla, popovídáme si o tom jak probíhá výcvik a pro jaký pilotní průkaz se rozhodnout. Této části piloti říkají “Briefing” a zabere nám přibližně jednu hodinu.
  • LET (1 hod): Pak půjdeme rovnou do letadla, kde si vyzkoušíte vše od vzletu až po přistání. Pilotovat budete 1 hodinu.
  • Pokud trefíte zpátky na letiště 🙂 zodpovíme vaše dotazy, probereme let a řekneme si vše o výcviku.
  • Poukaz obdržíte automaticky e-mailem ihned po objednání zkušebního letu. Platnost poukazu je až 1 rok s prodloužením ZDARMA.

Vyberte si letadlo a pojďte to zkusit klidně hned zítra

Když vás to chytne (my víme, že ano), tak máte splněnou první část osnovy výcviku – tedy seznamovací let.

Zkušební let můžete objednat i jako dárek!

ALTO 912 NG

1 hodina letu + 1 hodina briefing. Letadlo: Nové ALTO 912 NG. Plně vybavené a elegantní letadlo, které vás nadchne příjemnou pilotáží. Na tomto letadle vyučujeme výcvik ULL(A).

4 800 Kč bez DPH

1 hodina letu + 1 hodina briefing. Letadlo: Nový SPORTSTAR RTC. Skvělé a moderní letadlo českého výrobce Evektor. Na tomto letadle vyučujeme výcvik PPL(A), LAPL(A).

6 000 Kč bez DPH
Ing. Lukáš Vychodil a Ing. Radek Sekyra

BUDE VÁS UČIT

ING. LUKÁŠ VYCHODIL A JEHO TÝM

Jsme parta profesionálních dopravních pilotů, kamarádů a pohodových letců, kteří v kokpitech strávili stovky hodin. Náš cíl je jediný: předat vám ty nejcennější návyky a zkušenosti, které jsme za ta léta létání získali.

NAŠE PARTA >>

PROČ SI VYBRAT AERO ACADEMY?

Protože je s námi sranda

Létání je naším koníčkem i živobytím a chceme vám předat svobodu a radost, kterou nám přináší.
Nejsme továrna na piloty. Jde nám o individuální a osobní přístup.

Protože to umíme

Naši instruktoři jsou zároveň profesionální piloti dopravních letadel, takže se svěřujete do správných rukou. Naučíme vás létat tak, aby to pro vás bylo bezpečné a zároveň vás to těšilo.

Protože máme super letadla

Létáme na moderních a dobře vybavených strojích s pravidelnou údržbou pod dohledem úřadu civilního letectví. (Nebojte se, padáky potřebovat nebudeme.)

FOTOGALERIE