Letecká škola a půjčovna letadel v Praze Letňanech

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám na +420 603 225 734.

ALTO 912 NG a tým Aero Academy

Kdo vás bude učit létat

Jsme parta pohodových letců a kamarádů se společným zájmem o létání. Téměř denně usedáme do různých strojů, od malých letounů po dopravní letadla, abychom dopravili naše cestující bezpečně do cíle.

Naším posláním je předat vám naše nejcennější zkušenosti a správné návyky, které jsme za ty roky létání získali – tedy udělat z vás dobrého pilota. Tak si létání s námi pojďte vyzkoušet.

Tým Aero Academy
  • Náš tým instruktorů tvoří profesionální dopravní piloti.
  • Máme letecké zkušenosti s létáním v Evropě, Kanadě, USA i Indii.
  • Jsme schválení instruktoři Úřadem Civilního letectví a Leteckou Amatérskou Asociací
  • Máme za sebou výcvik v součinnosti ve vícečlenné posádce.
  • Používáme standardizované osnovy výcviku a v Aero Academy vás budeme učit všichni stejné postupy.
  • Jsme trpěliví a pohodoví instruktoři. Váš výcvik bude efektivní a bude vás bavit.
Jan Brzák

JAN BRZÁK

Honza se létání věnuje od roku 2001 a za tu dobu nalétal již 10 000 letových hodin. Honza je dopravní pilot, který létal s B737 jako kapitán u letecké společnosti Smartwings. V současnosti se věnuje převážně výcvikům nových pilotů a výuce letecké teorie. Je to zkušený pilot a instruktor s pohodovým a přátelským přístupem.

Držitel letecké kvalifikace ATPL(A) – Dopravní pilot

S Honzou se setkáte při výcviku PPL, LAPL, ULL a NIGHT.

PETR ŘÍHA

Petr se létání věnuje od roku 2011 a za tu dobu již nalétal 3200 letových hodin. V současné době je dopravním pilotem letecké společnosti Smartwings. Petr je zkušený instruktor a zkušební pilot LAA. Je to pohodový a veselý člověk, se kterým vás létání nepřestane bavit.

Držitel letecké kvalifikace CPL(A) – Obchodní pilot.

S Petrem se setkáte při výcviku PPL, LAPL, ULL.

Petr Říha
Lukáš Vychodil

LUKÁŠ VYCHODIL

Lukáš se létání věnuje od roku 2005 a za tu dobu již nalétal 7000 letových hodin. V současné době je dopravním pilotem letecké společnosti Smartwings. Lukáš je vedoucí výcviků letecké školy Aero Academy. Jeho letecká kariéra začala pod vedením Jiřího Jirmuse. Je pohodový a zkušený instruktor, se kterým se během výcviku nudit nebudete.

Držitel letecké kvalifikace ATPL(A) – Dopravní pilot.

S Lukášem se setkáte při výcviku PPL, LAPL, ULL a NIGHT.

FILIP JAHN

Filip se létání věnuje od roku 2015 a za tu dobu již nalétal 500 letových hodin. V současné době je řídícím letového provozu AEČR. Kromě navádění letadel je i rád řídí, takže se s ním setkáte i na palubách našich letadel. Filip je zkušený instruktor a zkušební pilot LAA. Je to pohodový a veselý člověk s vášní pro letectví.

Držitel letecké kvalifikace PPL(A) – Soukromý pilot letounů

S Filipem se setkáte při výcviku ULL a Řízené lety VFR.

Filip Jahn
Jan Liška

JAN LIŠKA

Honza se létání věnuje od roku 2006 a za tu dobu již nalétal 6000 letových hodin. V současné době je dopravním pilotem letecké společnosti Smartwings. Honza je zkušený instruktor s vášní pro létání. Je to pohodový a veselý člověk, se kterým vás létání nepřestane bavit.

Držitel letecké kvalifikace ATPL(A) – Dopravní pilot

S Honzou se setkáte při výcviku PPL, LAPL, ULL a NIGHT.

MARTIN SUCHÝ

Martin se létání věnuje od roku 2015 a za tu dobu již nalétal 1500 letových hodin. V současné době je dopravním pilotem letecké společnosti Smartwings. Martin je zkušený instruktor výcviků PPL. Je to pohodový člověk, se kterým budete rádi létat.

Držitel letecké kvalifikace CPL(A) – Obchodní pilot

S Martinem se setkáte při výcviku PPL, LAPL, a NIGHT.

Martin Suchý
Martin Hrabák

MARTIN HRABÁK

Martin se létání věnuje od roku 2003 a za tu dobu již nalétal 5000 letových hodin. V současné době je dopravním pilotem letecké společnosti Smartwings. Létal snad se všemi typy letadel, které můžete v Čechách najít, od ultralehkých letadel až po Boeing 737. Je zkušený instruktor, který vás naučí létat se vším, co má i nemá motor.

Držitel letecké kvalifikace CPL(A) – Obchodní pilot

S Martinem se setkáte při výcviku PPL, LAPL, ULL a NIGHT.